Is de natuur op onze golfbaan vooral een mooie omlijsting voor sport en ontspanning, of is het een kwetsbaar ecosysteem dat zorg, aandacht en herstel nodig heeft? Al enkele jaren zet onze FFAC-commissie (Flora, Fauna & Aquacommissie) zich in voor het versterken van de natuur op en rond onze baan, zichtbaar én achter de schermen.

Op vrijdag 13 februari nam Bertus Groot ons mee in het verhaal achter de 115 hectare natuur waarvoor wij als club samen verantwoordelijk zijn. Een boeiende en toegankelijke presentatie over wat er leeft, groeit en bloeit op Almeerderhout en hoe we daar met elkaar zorgvuldig mee omgaan.

Vrijdag 27 februari krijgt de presentatie een vervolg in bijzijn van de greenkeepers. Wil je erbij zijn? Meld je dan snel aan!

Ja, ik kom!

7 + 1 =

Datum: 27 februari 2026
Inloop: vanaf 10:30 uur
Aanvang bijeenkomst: 11:00 uur
Locatie: Grand Café ’t Hout bij Golfclub Almeerderhout

Prijs:  gratis

Optioneel:
Lunch: soep en broodje kroket  (tegen betaling van € 10,-)