Inschrijflijst NGF Seniorendag woensdag 1 augustus 2018

De inschrijvingen (bijgewerkt t/m 21 juni 10:15u) voor de wedstrijd op Woensdag 1 augustus:

Almeerderhout 1: Jan Stam / Alexander Quelle / Hendrik Grift / Fred Nieberg
Almeerderhout 2: Erik Kuiper / Klaas Nuninga / Bas Overwater / Jan-Paul Mundt
Almeerderhout 3: Gerard Mulder / Harrie Teussink / Roland Takken / Frans van Wettum
Almeerderhout 4: Wim Hoefakker / Jan Jipping / Peter Jan Hoogerwerf / Marius van den Bergh Weerman
Anderstein 1: Rob Broeren / Jasper Kloos / Wimpie Saes / Willem Bergsma
Burggolf De Purmer 1: Teun van den Beukel / Cor Lof / Jan Duijs / Ed Molekamp
De Kieviten 1: Daan Knijnenburg / Martin Holtkamp / Hugo Boonstoppel / Lucy Aardse
Dronten 1: Harbert Knottnerus / Feike Greidanus / Kwai Man / Tsing Man
Dutch Golf Putten 1: Kees Snel / Trees Windhouwer / Piet van Dijk / Hans Papendorp
Edese 1: Fred van den Ing / Rob Rappange / Paul Stoelinga / Jan Arends
Edese 2: Jaap van Dorp / Edy Bouma / Klaas de Haan / Henk Vinke
GVN 1: Raymond Peeters / Ulrich Chin-Kon-Sung / Glenn Moestadja / Wim Rietveld
Gooise 1: Rinus Mackaay / Dick Bouwman / Wil Terschegget / Paul Natte
Gooise 2: Rob Brandwijk / Jacqueline Brandwijk / Gijs Meijers / Ron Tak
Haarlemmermeersche 1: Henk Metz / Henk Alphenaar / Chris Vinkhuyzen / Hans van der Burg
Havelte 1: Robert Ohm / Annemarie Ohm / Frans Ohm / Renée van Eybergen
Kavel II 1: Margriet van der Bijl / Jenny Goedhart / Wil Onrust / Liesbeth Huijsman
Kavel II 2: Jan de Vries / Marianne Kout / Truus van der Woude / Peter Claassen
Kavel II 3: Jan Faas / Andries Goedhart / Willem Wijnand / Suzan van der Ploeg
Kavel II 4: Rick Teunissen / Roger Bijnen / Fred Schaafsma / Ton Kenter
Kavel II 5: Ad Koopman / Fritz Kehrer / Ron Hölzel / Koos van der Woude
Kavel II 6: Wil de Hoogd / Janny Fruijtier / Wim van der Flier / Taeke van der Ploeg
Nieuwegeinse 1: Ed During / Toos During / Paul Veldhuis / Renske Veldhuis
Regthuys 1: Jack Raat / Frans Elshoff / Henk Hijink / Hans Verkerk
Regthuys 2: Ted Boots / Piet Doesburg / Cees de Jong / Herman van der Zwan
Regthuys 3: Ruud Sieperda / Simon van der Stok / Pieter Sijtsma / Rienk van Tok
St Nyk 1: Marten van der Heide / Hugo Pen / Richard de Vries / Mark de Boer
Waterlandse 1: Marijke Vlieger / Yrma van Ballegooij / Ans Claessen / Astrid Wassenaar
Weesper GV 1: Wilfried Meun / Paul Baarbé / Adri de Wit / Charl Neering
Westfriese 1: Wil Appel / LucJan Boot / Constant Fonk / Ferry de Jong