Inschrijvingen NGF Seniorendag donderdag 2 augustus 2018

De inschrijvingen (bijgewerkt t/m 14 juli 13:00u) voor de wedstrijd op Donderdag 2 augustus:

Team 01: Ed During / Paul Veldhuis
Team 02: Renske Veldhuis / Toos During
Team 03: Paul de Bie / Peter Bouwman
Team 04: Pieter den Boeft / Gail Groen
Team 05: Jacqueline van der Zijden / Lucy Prijs
Team 06: Ruud van der Woerdt / Stanny van der Woerdt
Team 07: Michiel Nap / Rik Kielstra
Team 08: Martin Schilham / Roelie Schilham
Team 09: Rob van Hall / Rob Broeren
Team 10: Paul Stoelinga / Fred van den Ing
Team 11: Mieke Broeren / Marja van den Breemer
Team 12: Henny Ruiter / José Bruin
Team 13: Bob Verkaik / Ton de Jong
Team 14: Jan van Tilburg / Hans Verhoog
Team 15: Dirk Kievit / Lucien de Kind
Team 16: Jan Molenaar / Han Prinsen
Team 17: Bernie Janssen / Carla Wijnand
Team 18: Rob Rappange / Gert van de Kamp
Team 19: Astrid Wassenaar / Marijke Vlieger
Team 20: Yrma van Ballegooij / Petra Hilster
Team 21: Peter den Hollander / Frank Egas
Team 22: Ingrid Blaauw / Lonneke van Hasselt
Team 23: Peter Philips / Kees de Boer Sr.
Team 24: Anette Rensen / Bep de Boer
Team 25: King Yen Yung / Willem Braaksma
Team 26: Judith Toorop / John Brands
Team 27: Ab van der Pol / Geertje Barneveld
Team 28: Joop van der Veer / Nathalie Moorman
Team 29: Jaap van Dorp / Jan Arends
Team 30: Hans Hilster / Frank van Ballegooij
Team 31: Paul Hillen / Alex Bisi
Team 32: Matthias Dinkelberg / Carla Reimink
Team 33: Carel Dekker / Jaap Phaf
Team 34: Ted Boots / Piet Doesburg
Team 35: Thea van Heiningen / Hermine de Wit
Team 36: Karel Henkelmann / Maureen Meddens
Team 37: Wil Appel / Constant Fonk
Team 38: Jac van den Eijkel / Leny van Duijn – van den Eijkel
Team 39: Tola Oversteegen / Jan Kok
Team 40: Hans de Ruiter / Leo de Haan
Team 41: Cynthia Goedkoop / Barbara Kampman
Team 42: Henny Jenken / Rob Boogaard
Team 43: Ruud van Zuilen / Wijnand Eissens
Team 44: Thierry De Schryver / Filip Versluys
Team 45: Elly Kapteijn / Sieske Schalekamp
Team 46: Koosje Steenhuisen / Franca Samuels
Team 47: Jacques Sleven / Henk Horsten
Team 48: Lucas Mes / Carlos Albertus

Reserve:
Ellis Beemsterboer / Marijke Ellenbroek
Harry Welch / Ruud Koning