Startlijst NGF Seniorendag woensdag 2 augustus 2017

De startlijst voor de wedstrijd op Woensdag 2 augustus.

De wedstrijd begint 12.00 uur op de lussen Markermeer en IJmeer, vroeger bekend als Blauw en Rood. Graag ruim op tijd aanwezig zijn.

Start Team Deelnemers
Markermeer 1.1 Almeerderhout 1 Kuiper / Overwater / v Hall / Nuninga
IJmeer 1.1 Almeerderhout 2 Hoefakker / Jipping / de Ruijter / Hoogerwerf
Markermeer 3 Almeerderhout 3 Mulder / v Wettum / Teussink / Yen Yung
IJmeer 8.2 Almeerderhout 4 Stam / Grift / Hilhorst / v Epen
IJmeer 3.2 Batouwe v Haaren / v Rijsbergen / Robinson / de Smalen
IJmeer 5.2 Beemster 1 v.d. Bijl / Goedhart / Onrust / Huijsman
IJmeer 2.2 Beemster 2 Teunissen / v.d. Ploeg / v.d. Ploeg / Kenter
Markermeer 9.2 Beemster 3 Schaafsma / Wijnand / Engels / Bijnen
IJmeer 6.1 Beemster 4 Fruijtier / de Oude / de Hoogd / Faas
Markermeer 4.2 Beemster 5 Goedhart / v.d. Flier / Claassen / Rinses
Markermeer 8.1 Breuninkhof Meijer / Beemsterboer / Doldersum / Hol
Markermeer 4.1 Dronten Theunissen / den Haan / Kwai / Ching
Markermeer 5.2 Edese 1 v Dorp / Bouma / de Haan / v Liemt
IJmeer 8.1 Edese 2 vd Ing / Stoelinga / Rappange / Vaartjes
Markermeer 6.2 Gooise 1 v Bers / Bouwman / Mackaay / Terschegget
Markermeer 8.2 Gooise 2 Brandwijk / Brandwijk / Tak / Meijers
IJmeer 9.2 GVN v Zessen / Chin-Kon-Sung / Peeters / vd Poel
Markermeer 2.1 Havelte Ohm / Ohm / Ohm / v Eybergen
Markermeer 7 Hooge Graven Richter / Kostwinder / Versteeg / Ingelse
Markermeer 9.1 Leeuwenbergh Starink / Starink / v Duijn – vd Eijkel / vd Eijkel
IJmeer 5.1 Nieuwegeinse During / During / Veldhuis / Veldhuis
IJmeer 9.1 Purmer vd Beukel / Duijs / Lof / Lokhof
Markermeer 5.1 Putten Windhouwer / Windhouwer / Snel / Papendorp
IJmeer 1.2 Regthuys 1 Boots / Schilder / de Jong / Doesburg
IJmeer 6.2 Regthuys 2 Sieperda / vd Stok / Sijtsma / v Tok
Markermeer 2.2 Regthuys 3 Raat / Elshoff / de Kroon / Verkerk
IJmeer 7 Waterlandse 1 Egas / Claessen / Treur / Prinsen
IJmeer 3.1 Waterlandse 2 Vlieger / Overtoom / Molenaar / den Hollander
IJmeer 4 Weesp Scheidegger / Meun / de Wit / de Geer
IJmeer 2.1 Westfriese Halve / Nijenhuis / Verkaik / de Jong
Markermeer 6.1 Zeegersloot 1 Wils-Roovers / v Wijnen / v Mastrigt / vd Drift
Markermeer 1.2 Zeegersloot 2 Veldhuis / Kristel / Groot / vd Berg

Terug