Startlijst NGF Seniorendag donderdag 3 augustus 2017

Hier zal de startlijst voor Donderdag 3 augustus 2017 komen.

De wedstrijd wordt gespeeld vanaf 12:00 op de lussen Gooimeer en IJmeer, vroeger bekend als Geel en Rood. Graag ruim op tijd aanwezig zijn.

Startlijst:

Tijd Tee Team 1 Team 2
12:00 Gooimeer 1.1 Wim Hoefakker/Harry Cornelisse M.R. Rappange/E.J. Vaartjes
12:10 Gooimeer 1.2 Hermine de Wit/Thea van Heiningen Marja vd Breemer/Corrij Brands
12:00 Gooimeer 2.1 Ingrid Geuzebroek/Anneke Koning Ingrid vd Meer/Barbara Jorritsma
12:10 Gooimeer 2.2 Ab vd Pol/Geertje Barneveld Maarten Blietz/Henriette vd Pol
12:00 Gooimeer 3.1 Ruud vd Woerdt/Stanny vd Woerdt Ineke v Krimpen/Johan Geerlings
12:10 Gooimeer 3.2 Jacqueline vd Zijden/Lucy Prijs Petra Philips/Bep de Boer
12:00 Gooimeer 4 Beat Scheidegger/W.P. Meun Martin Schilham/Roelie Schilham
12:10 Gooimeer 5.2 Michiel Nap/Rik Kielstra Frans Hillen/Gertjan Volgers
12:00 Gooimeer 6 Alex Bisi/Paul Hillen Rob van Hall/Rob Broeren
12:00 Gooimeer 7.1 Ted Majoor/Willem Meurer Jan van Tilburg/Hans Verhoog
12:10 Gooimeer 7.2 Sylvia Mathey/Paul Foortse Jack vd Eijkel /Marijke Starink
12:00 Gooimeer 8 Adrie Arts/Heleen vd Heide Ruud Erdman/Coos Erdman-Trip
12:00 Gooimeer 9.1 Heleen vd Lustgraaf/Suzan Ingelse Wil Agterhuis/Elise Bink
12:10 Gooimeer 9.2 Ed During/Paul Veldhuis Dirk Kievit/Lucien de Kind
12:00 IJmeer 1.1 Carel Dekker/Jaap Phaf Egon Alflen/Bert Popma
12:10 IJmeer 1.2 Peter den Hollander/Jan Molenaar Hans Hilster/Frank van Ballegooij
12:00 IJmeer 2.1 Anneloes v Erven/Dominique Diephuis Franca Samuels/Saskia ten Have
12:10 IJmeer 2.2 Gail Groen/Pieter den Boeft Bart Starink/Leny van Duijn
12:00 IJmeer 3.1 Henny Ruiter/Jan van Wouwe Joke vd Heijden/Bart Drost
12:10 IJmeer 3.2 FSHJ vd Ing/P. Stoelinga Guus Vlieger/Frank Egas
12:00 IJmeer 4 Frank Wouters/Cees van Beurden Wim Claessen/Han Prinsen
12:00 IJmeer 5 Joke vd Lande/Heleen Douwes Ingeborg Richter/Yvonne Versteeg
12:00 IJmeer 6 Toos During/Renske Veldhuis Maudy Maas/Wilma Busker
12:00 IJmeer 7 John Manrho/Andrea Rondhuis Henk Hamming/Annita Hamming
12:00 IJmeer 8.1 Frans Bestebroer/Henk Rijpma Paul de Bie/Peter Bouman
12:10 IJmeer 8.2 Alet Hornstra/Ans de Rooij Tineke Alflen/José Baak
12:00 IJmeer 9.1 Koos Scholman/Y.M. Pasman Peter Philips/Kees de Boer
12:10 IJmeer 9.2 C. Goedkoop/B. Kampman Teun Kees/Jon Kers

 

Terug